Skip to main content

ترجمه عادی، نیمه فوری و فوری

یکی از فاکتورهایی که غالباً در ترجمه متون مطرح است قید فوریت می‌باشد و موارد بسیاری پیش می آید که کارفرما مایل است پروژه ترجمه‌اش سریع‌تر از روال عادی آماده تحویل گردد.
گروه ترجمه تخصصی کاکتوس برای پاسخ گویی به این نیاز مشتریان، پذیرش سفارش ترجمه را در سه قالب ترجمه عادی، ترجمه نیمه فوری و ترجمه فوری تعریف کرده است.

مکانیسم سفارش گذاری ترجمه فوری

پروژه‌هایی که از فوریت چندانی برخوردار نیستند و کارفرما برای دریافت آن‌ها عجله ویژه‌ای ندارد قائدتا در قالب ترجمه عادی سفارش گذاری می‌شوند هر چند که برای تحویل این نوع سفارشات نیز مدت زمان متعارفی مشخص خواهد شد و پروژه مورد نظر در راس زمان مقرر تحویل کارفرما خواهد گردید.
در مواقعی که کارفرما تمایل دارد که سفارش ترجمه‌اش با سرعت بیشتری آماده شود، سفارش خود را بر حسب فوریت در یکی از قالب‌های ترجمه نیمه فوری یا ترجمه فوری بارگذاری می‌کند. لازم به تاکید است که ترجمه سریعتر یک سفارش تغییری در کیفیت ترجمه ایجاد نخواهد کرد و سفارش‌های نیمه فوری و فوری صرفا در اختیار مترجمینی قرار می گیرند که در زمان حاضر پروژه دیگری در دست انجام ندارند و این امکان برای ایشان فراهم است که همه وقت و انرژی خود را صرف پروژه فعلی نمایند و به این ترتیب سرعت انجام کار بالا می‌رود.
باید این نکته را متذکر شویم که به محض تعیین قالب سفارش (اعم از ترجمه عادی، ترجمه نیمه فوری و یا ترجمه فوری)، زمان تحویل پروژه بر اساس تعداد کلمات آن توسط ماشین حساب کاکتوس محاسبه و به کارفرما اعلام می گردد و در زمان اعلامی تاخیر صورت نخواهد گرفت.

اگر برای دریافت سفارش ترجمه خود عجله بسیار زیادی داشتیم، چه کار می توانیم انجام دهیم؟

در صورتی که سرعت‌های پیشنهادی از سوی وبسایت گروه ترجمه تخصصی کاکتوس همچنان از نظر شما کافی نیستند به نحوی که کماکان نیاز به سرعت بیشتری در انجام پروژه خود دارید، لطفاً با پشتیبانی مجموعه به شماره 55970238-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما بتوانند در این زمینه به شما کمک نمایند.

اگر نسبت به پروژه ترجمه خود سختگیر هستید و کیفیت برایتان مهم است، ترجمه‌های خود را به ما بسپارید و از نتیجه کار آسوده خاطر باشید.