Skip to main content

ترجمه مقاله

یکی از اقسام مهم ترجمه، ترجمه مقالات است که عمدتا از فارسی به انگلیسی و یا بالعکس انجام می‌پذیرد. طبیعتا ترجمه مقاله وقتی پراهمیت‌تر می‌شود که از فارسی به انگلیسی و به منظور چاپ در ژورنال‌های معتبر خارجی صورت می‌گیرد. 

تمهیدات کاکتوس برای ترجمه بی نقص مقالات شما

ما در گروه ترجمه تخصصی کاکتوس نهایت تلاش خود را برای تضمین کیفیت ترجمه مقالات شما بکار گرفته‌ایم به نحوی که مترجمین ما فارغ التحصیلان رشته‌های گوناگون هستند که با استایل‌های مقاله نویسی آشنایی کامل دارند.
ما کوشش خواهیم نمود که ترجمه هر مقاله را به مترجمی بسپاریم که علاوه بر تسلط بر زبان‌های مبدا و مقصد، فارغ التحصیل رشته‌ای باشد که مقاله در مورد آن نگاشته شده است.

گروه ترجمه تخصصی کاکتوس سازوکاری را ایجاد کرده است که از طریق آن مترجم و کارفرما بطور مستمر در ارتباط هستند بطوری که کارفرما هر نکته‌ای که لازم باشد را با مترجم در میان می‌گذارد و مترجم نیز متقابلا می تواند در صورت لزوم با کارفرما مشورت نماید.

تضمین کیفیت

یکی از موضوعات مهمی که در ارتباط با ترجمه مقالات مطرح می‌گردد تضمین کیفیت ترجمه است. برای ترجمه مقالات که عموما نیازمند اعلام نظر مراجع رسمی هستند، گروه ترجمه تخصصی کاکتوس کیفیت ترجمه را به مدت یک ماه گارانتی می‌نماید و چنانچه در این مدت نیاز به ویرایش باشد، مترجم ملزم به اصلاح و ویرایش خواهد بود. 

اگر نسبت به پروژه ترجمه خود سختگیر هستید و کیفیت برایتان مهم است، ترجمه‌های خود را به ما بسپارید و از نتیجه کار آسوده خاطر باشید.