Skip to main content

ترجمه تخصصی متون با گروه ترجمه تخصصی کاکتوس

هر شخصی هدف خاصی را از ترجمه متون خود دنبال می‌کند و بر اساس این هدف به دنبال مترجمی می‌گردد که بتواند خواسته هایش را برآورده سازد. یک نفر ممکن است که فقط قصد داشته باشد مسئولیتی را از سر خود باز کند و متنی را به هر ترتیبی که شده و با هر کیفیتی ترجمه نماید و به جایی ارائه کند. چنین شخصی قائدتاً دنبال ارزان‌ترین مترجم خواهد بود و حتی اگر این مترجم از ترجمه ماشینی استفاده کند و متن ترجمه پر از اشتباه باشد برای او تفاوتی نخواهد داشت.
گاهی هم افرادی پیدا می‌شوند که کیفیت ترجمه برای آنها مهم است ولی سختگیری زیادی هم ندارند و با انجام یک پرس و جوی مختصر، متن خود را به اولین مترجمی که احساس می کنند حائز شرایط است می سپارند ولی گاهی افراد به دلایل مختلف، مجبورند که باز هم سختگیرانه تر عمل کنند.

اگر سختگیر هستید، ترجمه متون خود را به ما بسپارید

گاهی هم سر و کار ما با افرادی است که در انتخاب مترجم به شدت سختگیر هستند. شاید سختگیری آن‌ها از این بابت باشد که ترجمه متن شان سود و زیان مالی هنگفتی را برای ایشان در پی خواهد داشت و یا اینکه متن مورد نظر را می‌خواهند بر روی وبسایت شرکت خود بارگذاری کنند که علاوه بر بحث سود و زیان، با حیثیت و اعتبار ایشان رابطه مستقیم دارد و یا ممکن است که بخواهند این متن را به مرجعی ارائه کنند که به نحو وسواس گونه‌ای در بررسی متون سختگیری می‌کند و بنابر این دلایل یا هر دلیل دیگری که دارند نمی‌توانند سفارش ترجمه شان را به هر شخص یا موسسه‌ای بسپارند مگر اینکه قبلاً از صلاحیت آن اطمینان حاصل کرده باشند.
بانیان و بنیان گذاران گروه ترجمه تخصصی کاکتوس، از بدو تاسیس، در صدد آن برآمدند که در زبان‌های مختلف (۱۰ زبان زنده دنیا) ترجمه‌هایی را ارائه نمایند که بتواند نیازهای سختگیرترین مشتریان را برآورده سازد و استانداردهای مورد نظر ایشان را پاسخگو باشد.
این مجموعه همچون برخی از موسسات سنتی عمل نخواهد کرد که ترجمه های طلایی، نقره‌ای، و برنزی با قیمت‌های مختلف ارائه می کنند. در گروه ترجمه تخصصی کاکتوس فقط و فقط یک نوع ترجمه ارائه خواهد شد و آن هم ترجمه ممتاز با استفاده از توانمندترین و مستعدترین مترجمین خواهد بود.

حرفه ای ترین تیم ترجمه کشور

بنیانگذاران گروه ترجمه تخصصی کاکتوس افرادی هستند که سالیان متمادی در سایت‌های معتبر غیرفارسی زبان مشغول به ترجمه بوده اند و آثار ایشان توسط مخاطبین ایرانی و غیرایرانی مورد مطالعه قرار گرفته است. مؤسسین این مجموعه، همچنین، با وسواس خاصی زبده‌ترین مترجمین را گزینش و به بدنه گروه تزریق کرده‌اند به نحوی که کاکتوس اکنون مدعی است که حرفه‌ای ترین تیم ترجمه کشور را در اختیار دارد.

مزایای انجام پروژه ترجمه توسط گروه ترجمه تخصصی کاکتوس

 • گارانتی کیفیت

  گروه ترجمه تخصصی کاکتوس کیفیت کلیه متون ترجمه شده را تا یک هفته گارانتی می کند و برای ترجمه مقالات که عموما نیازمند اعلام نظر مراجع رسمی هستند، مدت گارانتی کیفیت تا یک ماه افزایش می یابد.

 • تحویل بخش به بخش

  در صورت درخواست مشتری، امکان تحویل بخش به بخش در پروژه های بیش از 5000 کلمه وجود خواهد داشت. این سازوکار به شما این امکان را می‌دهد تا سفارش ترجمه خود را در 2، 3 و یا 4 بخش تحویل بگیرید. (بطور مثال اگر کارفرما تحویل پروژه در 2 بخش را درخواست کند و تیک مربوطه را فعال سازد، در ابتدا هزینه یک دوم پروژه را پرداخت خواهد کرد و پس از دریافت بخش اول ترجمه، آن را بررسی می‌کند و اگر ترجمه انجام شده از هر حیث مورد تایید وی بود، انجام بخش بعدی را سفارش گذاری می‌نماید.)

 • پشتیبانی شبانه روزی

  همکاران ما در بخش پشتیبانی تلفنی همه روزه از ساعت 8:00 الی 21:00 آماده پاسخگویی به شما هستند و شما می‌توانید در این ساعات با شماره تلفن 55970238-021 تماس حاصل کرده و نظرات و پرسش‌های خود را مطرح نمایید. علاوه بر این، شماره تلفن 09198849071 در پیام رسان تلگرام بصورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

 • اطلاع مشتری از روند پیشرفت پروژه

  از زمانی که شما سفارش ترجمه خود را نهایی می‌کنید تا لحظه تحویل سفارش، ما در گروه ترجمه تخصصی کاکتوس مرتبا از طریق ارسال پیامک و یا ایمیل، شما را در جریان روند پیشرفت پروژه قرار می‌دهیم تا شما بدانید که سفارش‌تان در چه مرحله ای قرار دارد و از این بابت نگرانی نداشته باشید.