Skip to main content

درباره کاکتوس

گروه ترجمه تخصصی کاکتوس یکی از زیر مجموعه‌های موسسه فرهنگی هنری چند منظوره اکسیر بامدادان است که طبق مجوز صادره از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مهرماه سال ۱۴۰۰ بر اساس اساسنامه ثبت شده نزد اداره کل ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی پا به عرصه وجود گذاشت.
طبق این اساسنامه، موسسه اکسیر بامدادان می‌تواند در زمینه‌های مختلفی فعالیت نماید که یکی از این حوزه‌ها ترجمه به زبان‌های خارجی یا بالعکس می‌باشد.
اعضای هیات مدیره اکسیر بامدادان که دارای سوابق طولانی در زمینه ترجمه متون برای وبسایت‌های معتبر غیرفارسی زبان هستند، تصمیم گرفتند که با اتکا به تجربه‌های ارزشمند خود در زمینه ترجمه، فعالیت این موسسه را در بدو امر به ارائه خدمات ترجمه به زبان‌های مختلف اختصاص دهند.

تشکیل هسته مرکزی گروه ترجمه تخصصی کاکتوس

در گام بعدی، کادر مدیریتی اکسیر بامدادان در راستای نیل به اهداف خود جمعی از کارآزموده ترین مترجمین را در ده زبان مختلف به خدمت گرفتند که همگی این همکاران جزو نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور هستند و بدین ترتیب هسته مرکزی گروه ترجمه تخصصی کاکتوس شکل گرفت.
این هسته مرکزی همچنین با وسواس خاصی مترجمین دیگری را گزینش و به بدنه این مجموعه تزریق کرده‌اند به نحوی که کاکتوس اکنون مدعی است که حرفه‌ای ترین تیم ترجمه کشور را در اختیار دارد.
کاکتوس با شعار ارائه خدمات با کیفیت بنیان نهاده شده و رضایت مشتریان را سرلوحه خود قرار داده است.

ترجمه ممتاز

این مجموعه همچون برخی از موسسات سنتی عمل نخواهد کرد که ترجمه‌های طلایی، نقره‌ای، و برنزی با قیمت‌های مختلف ارائه می‌کنند. در گروه ترجمه تخصصی کاکتوس فقط و فقط یک نوع ترجمه ارائه خواهد شد و آن هم ترجمه ممتاز با استفاده از توانمندترین و مستعدترین مترجمین خواهد بود.